بهترین نرم افزار حسابداری اندروید

بهترین نرم افزار حسابداری اندروید اگرچه به اندازه نرم افزار های تحت وب یا ویندوز کامل نیستن اما راحتی و در دسترس بودن آنها باعث میشود که خیلی از افراد علاقه به استفاده از آن را داشته باشند. با استفاده از آنها می توانید حساب و کتاب های خود را هرجایی که هستید و فقط با گوشی موبایل خود بررسی کنید و در اختیار داشته باشید. ویژگی های هر برنامه با دیگری متفاوت است و گاهی نسخه های اندروید و آیفون نیز با هم متفاوت است. برخی از برنامه های حسابداری تلفن همراه بسیار ساده هستند و برای گرفتن گزارش هزینه ها مفید هستند ، در حالی که اپلیکیشن های دیگر پیچیده تر هستند و دارای لیست هایی از ویژگی های رو به رشد هستند که به شما امکان می دهد گزارش ها را مشاهده کنید ، فاکتورها را ایجاد کنید و فاکتورها را ارسال کنید و در نهایت معاملات را با یکدیگر سازگار کنید. برای مطالعه درمورد بهترین نرم افزار حسابداری کامپیوتر کلیک کنید. با بیلان مهر همراه باشید تا توضیحات تکمیلی را مطالعه کنید.

در اینجا پنج گزینه برتر ما برای بهترین برنامه های حسابداری اندروید آورده شده است. بیشتر آنها برنامه های همراهی هستند که به عنوان بخشی از اشتراک پولی یک برنامه کامل نرم افزار حسابداری گنجانده شده اند ، اما در لیست ما نیز یک گزینه مستقل وجود دارد که کاملا رایگان باشد. ویژگی هایی که ما به دنبال آنها بودیم شامل انتخاب گسترده ای از امکانات، آپدیت بودن و به روز بودن نرم افزار و همچنین نظرات مثبت کاربران در بازار های اندرویدی است.

اپلیکیشن حسابداری QuickBooks

با بیش از یک میلیون دانلود و نزدیک به 38000 بررسی کاربر در Google Play ، نرم افزار حسابداری QuickBooks محبوب ترین برنامه حسابداری اندرویدد برای مشاغل کوچک است. این یک برنامه همراه با QuickBooks Online است که برای یک دوره آزمایشی 30 روزه رایگان در اختیارمان قرار میدهد و برای نسخه کسب و کار کوچک ، سطح ابتدای آن ماهی 20 دلار هزینه دارد. پس از مشترک شدن در برنامه QuickBooks Online ، می توانید برنامه را بدون هزینه اضافی دانلود کنید.

رابط کاربری تمیز و عملکرد عملی ، QuickBooks Online و داشتن فاکتور و هزینه ، برنامه را به ترکیبی مناسبب برای دارندگان مشاغل مایل به حسابداری جامع در هر صنعتی تبدیل کرده است. اشتراک نرم افزار دارای ویژگی های زیادی است که می توانید بیشتر آنها را در برنامه تلفن همراه استفاده کنید. علاوه بر ویژگی های اساسی مانند مدیریت هزینه ها و گرفتن عکس از رسیدها ، می توانید فاکتور ایجاد کنید ، اطلاعات تماس مشتری را اضافه کنید و جستجو کنید ، گزارشات را مشاهده کنید و فاکتورها را ردیابی کنید. و معاملات را آشتی دهید.

اگر یک پیمانکار مستقل هستید ، برنامه QuickBooks Self-Employment: Mile Tracker and Taxs گزینه خوبی است. همچنین یکی از محبوب ترین گزینه ها است ، زیرا بیش از یک میلیون بار دانلود شده است و بیش از 17000 بررسی کاربری دارد. این برنامه همراه نسخه مستقل از QuickBooks Online است. استفاده از این برنامه پس از پرداخت ماهیانه 10 دلار برای اشتراک نرم افزار حسابداری رایگان است. در زیر تصاویری از محیط این برنامه را مشاهده میکنید.

اپلیکیشن Zoho Books

اپلیکیشن Zoho Books اگرچه تقریباً به محبوبیت برنامه QuickBooks نیست ، اما این برنامه گزینه خوبی برای صاحبان مشاغل کوچک است که می خواهند یک برنامه حسابداری اندرویدد با قابلیت های زیادی داشته باشند. بیش از 100000 بار دانلود شده است و تقریباً 5500 بررسی کاربر در Google Play دارد. بیشتر کاربران این برنامه را بسیار عالی ارزیابی می کنند. برنامه حسابداری Zoho Books رایگان دانلود میشود و 14 روز اجازه استفاده آزمایشی را به شما میدهد و پس از آن باید اشتراک ماهیانه 9 دلاری را برای امکانات پایه نرم افزار بپردازید.

برنامه دارای یک رابطه ساده است که یافتن ویژگی های مورد نظر شما را آسان می کند. این برنامه بسیاری از ویژگی های موجود در نرم افزار را به اشتراک میگذارد و به شما امکان می دهد اعلان هایی را در تلفن خود تنظیم کنید که بلافاصله شما را با فعالیت های مشتری مانند مشاهده و پرداخت فاکتور آگاه کند. داشبورد آن نمایی کلی از حساب شما را نشان می دهد و شما می توانید تخمین ها و فاکتورها را ایجاد و ارسال کنید ، هزینه ها و صورت حساب ها را ثبت و طبقه بندی کنید ، سفارشات خرید ارسال کنید ، زمان قابل پرداخت را پیگیری کنید و گزارشات را دانلود و چاپ کنید. تصایوری از این اپلیکیشن حسابداری اندروید را در تصویر زیر میبینید.

نرم افزار حسابداری FreshBooks

فریلنسرها ، شرکت های مبتنی بر پروژه و مشاغل کوچک مبتنی بر خدمات که فاکتورهای زیادی دارند از اپلیکیشن حسابداری اندروید FreshBooks میتوانند استفاده کنند. این برنامه بیش از 100000 بار بارگیری شده است و تقریباً در 2 هزار و 300 بررسی کاربر دارای امتیاز متوسط رو به ​​بالایی است. بارگیری و استفاده فرش بوکس رایگان است ، که دارای 30 روز دوره آزمایشی است و پس از آن هزینه اشتراک با 15 دلار در ماه برای طرح Lite پرداخت می شود.

این برنامه به راحتی قابل استفاده است و به شما امکان می دهد زمان قابل پرداخت ، عکس های فوری از رسیدها و هزینه های ثبت ، ایجاد و ارسال فاکتور ، بررسی وضعیت فاکتور ، پذیرش پرداخت های آنلاین و بررسی سوابق پرداخت را در اختیار داشته باشید. یکی از ویژگی های قابل توجه امکان گپ زدن با مشتری از طریق برنامه و بررسی سابقه مکالمه شما است.

اپلیکیشن حسابداری اندروید Book Keeper

این برنامه به اندازه QuickBooks مورد استفاده و استحکام قرار گرفته است ، برنامه حسابداری Book Keeper بیش از یک میلیون کاربر دارد و در مقایسه با سایر برنامه های حسابداری Android رتبه بالایی دارد. این اپلیکیشن قابلیت هایی از جمله ، GST ، فاکتور ، اعلام موجودی ، ساده و قابلیت استفاده فوری است. این برنامه به مدت 30 روز رایگان است و هزینه آن 70 دلار در سال و 20 دلار برای هر دستگاه اضافی است که به حساب خود اضافه می کنید.

بسیاری از کاربرانی که نظرات مثبتی بر جای گذاشتند ، از تلاش برای استفاده از سایر برنامه های حسابداری و گیج شدن یا گیج بودن از تعداد ویژگی ها و رابط کاربری شلوغ خود یاد کردند. اگر به دنبال یک برنامه حسابداری اساسی هستید که استفاده از آن آسان باشد و ویژگی های زیادی داشته باشد ، این اپلیکیشن حسابداری یک راه حل مناسب است. یکی از ویژگی های چشمگیر این برنامه ، مدیریت موجودی است.از چندین انبار پشتیبانی می کند ، بارکدی تولید می کند و به شما امکان می دهد آنها را با دوربین تلفن خود اسکن کنید. این برنامه داده های شما را از طریق Dropbox در تمام دستگاه های کاری شما همگام سازی میکند.

برنامه حسابداری اندروید Wave

Wave برای کمک به شما دو برنامه حسابداری اندروید رایگان برای مشاغل کوچک ارائه می دهد. شما درآمد و هزینه های خود را پیگیری می کنید هر دو نرم افزار حسابداری کامل Wave برای دانلود و استفاده رایگان هستند. تنها هزینه کارمزد معاملات پرداخت کارت اعتباری 2.9 درصد به علاوه 0.30 دلار در هر تراکنش و هزینه معامله حداقل 1 دلار است. اگر استفاده از خدمات حقوق و دستمزد اختیاری شرکت را انتخاب کنید ، هزینه های ماهیانه نیز وجود دارد.

اولین برنامه ، Invoice by Wave ، به شما امکان ایجاد ، سفارشی سازی و ارسال فاکتور برای مشتریان را می دهد. شما می توانید وضعیت فاکتورها را کنترل کرده و ببینید چه زمانی آنها خوانده شده اند ، پرداخت شده اند یا منقضی شده اند و در مورد این فعالیت های مشتری اعلانی دریافت می کنید. همچنین می توانید یادآوری ها و رسیدهای پرداخت را نیز ارسال کنید. فاکتورها و درآمد در حساب Wave شما ثبت و پشتیبان گیری می شود.

برنامه دوم Receipts by Wave است که به شما امکان می دهد از رسیدهای خود عکس بگیرید. از این نظر منحصر به فرد است که می تواند رسیدها را به صورت جمعی اسکن کند یعنی با هر اسکن 10 فاکتور. که قبل از بارگذاری در حساب Wave خود آن را تایید می کنید. همچنین می توانید رسیدهای دیجیتال را به حساب Wave خود ایمیل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری علامتگذاری شده است *

ارسال نظر