نرم افزار حسابداری شرکتی

بهترین نرم افزار حسابداری شرکتی چیست؟ بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی رایگان چیست ؟ نرم افزار حسابداری شرکتی مناسب با کسب و کار های کوچک و بزرگ کدام است؟  نرم افزار حسابداری سپیدار، نرم افزار حسابداری هلو و نرم افزار حسابداری فرداد چه ویژگی هایی دارند و کدام یک بهتر است؟ اگر شما نیز چنین سوالاتی در ذهن خود دارید با ما همراه باشید. تا به معرفی نرم افزار های حسابداری و مقایسه نرم افزار های حسابداری بپردازیم تا با مزیت آن ها آشنا شویم و شما بتوانید انتخاب صحیحی داشته باشید .

ما قبلا در مقاله ای به نام حسابداری چیست  به توضیح این رشته و شغل و تاریخچه و ویژگی های آن پرداختیم . اکنون زمان آن رسیده که به بررسی نرم‌افزار های حسابداری بپردازیم . شرکت حسابداری بیلان مهر زنده رود یکی از تخصصی ترین شرکت حسابداری در اصفهان است که آماده خدمت رسانی به مشاغل مختلف می‌باشد.

فهرست (با کلیک روی دکمه ، فهرست را ببندید)

بهترین نرم افزار حسابداری شرکتی چیست ؟

پاسخ این سوال که بهترین نرم افزار حسابداری شرکتی  چیست، کمی دشوار است. زیرا هر نرم افزاری برای کاربرد خاصی ساخته شده است.

در حوزه حسـابداری نیز نرم افزار های فراوانی طراحی شده اند که در بازار داخلی در حال فروش و استفاده می‌باشند که هر کدام برای صنایع و کاربرد مختلفی طراحی شده است. پس باید در ابتدا مشخص شود که نیاز شما چیست تا بر اساس آن نرم‌افزاری که کارایی بیشتری برای شما دارد را انتخاب نمایید. پس در ادامه همراه ما باشید تا به معرفی این نرم افزار ها بپردازیم. لیستی در زیر شامل نرم افزارهای حسابداریمعروف گردآوری شده که ترتیب لیست در اهمیت و قدرت نرم‌افزار ها تاثیری ندارد و این لیست صرفا جهت معرفی آن هاست نه رتبه بندی آن ها .

نرم افزارهای حسابداری شرکتی هلو

نرم‌ افزار حسابداری هلو که به آن نرم افزار یکپارچه حسـابداری و مالی هلو نیز گفته میشود ، شامل مباحث انبارداری ، حسـابداری ، خرید و فروش ، کنترل چکو تولید میباشد .

نرم افزا حسابداری هلو نسخه‌های تخصصی برای فروشگاه‌ها، شرکت‌ها و تولیدی‌ها را شامل میگردد. این محصول شامل امکانات بیشماری ازجمله صدور انواع فاکتور، اعلام سررسید چک‌ها به صورت اتوماتیک، امکان دریافت گزارش‌های متنوع و… هستند. کاربری آسان همراه با امکانات گسترده، این محصول را جزو گروه  بهترین نرم افرار حسابـداری قرار داده است . نرم‌افزار حسابداری هلو در نسخه‌های تک کاربره ویا به صورت  شبکه ارائه می‌شود.

نرم افزار حسابداری هلو

نرم افزار حسابداری پارسیان

نرم افزار حسابداری پارسیان یک نرم افزار حسابداری شرکتی میباشد که دارای رابط کاربری بسیارساده و زیبا به همراه گزارشات و نمودار های مدیریتی ، برنامه های متعدد پشتیبان گیری جهت محافظت از اطلاعات شما میباشد .

این نرم‌افزار فروش بسیار زیادی در اصفهان دارا میباشد و همچنین در حال پیشرفت در تهران و سایر شهر ها نیز میباشد . نرم‌افزار صندوق فروشگاهی این شرکت دارای تائید اداره دارائی ، تهیه گزارش فصلی (ماده 169) ، به همراه قفل سخت افزاری میباشد. آپدیت سالیانه کاملا رایگان از دیگر ویژگی آن ها میباشد . یک سال گارانتی بدون قید و شرط از زمان نصب به همراه آپدیت مادام العمر کاملا رایگان را در اختیار مشتریان خود قرار میدهند .

نرم افزار حسابداری پارسیان

نرم افزارهای حسابداری پارمیس

نرم افزارهای حسابداری شرکتی پارمیس که یکی دیگر از موارد ما دربهترین نرم افزار حسابداری است ، توسط  شرکت دانش بنیان پارمیس با حدود 20 سال فعالیت در زمینه تولید انواع نرم‌افزارهای حسابـداری، مالی و مدیریتی، طیف وسیعی از نرم‌افزارها را طراحی، تولید و عرضه نموده است.

شرکت پارمیس در تلاش بوده تا با استفاده از نخبگان و بهره گیری از آخرین تکنولوژی های روز دنیا و بکارگیری تجربیات ارزشمند مشتریان، محصولاتی نوآور در حوزه مالی و مدیریتی را خلق نموده و باعث رشد و شکوفایی کسب و کارها شود. شرکت حـسابداری پارمیس چهار نوع نرم‌افزار برای نیاز های مختلف ارائه نموده است .

که عبارت اند از ” پارمیس پرو ” که برای کس بو کا رهای کوچک تهیه شده است . مورد بعدی “ نرم افزار یکپارچه پارمیس استار ” که برای کسب و کار های متوسط و بزرگ تهیه شده است . همچنین محصول ابری 360 که برا خرده فروشی ها تهیه شده و درنهایت حسـابداری شخصی پارمیس همراه که برای مدیریت مالی شخصی و خانوادگی را تولید نموده است.

نرم افزار های حسابداری پارمیس

نرم افزار های حسابداری پارمیس

نرم افزارهای حسابداری شرکتی محک

عمده فعالیت‌های گروه نرم‌ افزاری محک، مربوط به حوزه‌ های تولید و پشتیبانی نرم‌‌افزارهای مالی و مدیریتی می باشد.

تلاش این گروه، از آغاز بر این بوده تا با استفاده از بهترین و درعین‌ حال، قابل‌ اطمینان‌ترین تکنولوژی‌ های روز، محصولات ساده و نوآورانه ای را برای ساده تر، دقیق تر و سریع تر شدن امور مالی و مدیریتی کسب‌ وکارها و اشخاص سرتاسر کره زمین تولید نماید . نرم افزار حسابداری محک  همانند نرم‌افزار های قبلی جزو گروه بهترین نرم افزار حسابداری قرار میگیرد . محصولات نرم افزار محک شامل موارد زیر میگردد :

حسابداری فروشگاهی محک : برنامه حسـابداری ساده در عین حال کامل برای حساب و کتاب فروشگاه ها، و کسب و کارهای کوچک، متوسط و بزرگ فروشگاهی.

حسابداری شرکتی محک : نرم‌افزاری جامع و قدرتمند با گزارشات متنوع برای راهبری امور مالی حـسابداری شرکت ها در سطوح مختلف.

حسابداری تولیدی محک :  نرم افزار حسابـداری دقیق و قدرتمند برای حســابداری تـولید کـنندگان از مرحله تبدیل مواد خام به کالای تولـید شده تا فروش.

صنفی و مشاغل محک :  محصولی که به صورت تخـصصی برای اصناف و مشاغل گوناگون نیازهای هر کسـب و کـاررا تامین می نماید.

صندوق فروشگاهی محک : سامانه فروش جهت اداره دارایی ویژه اصناف و مشاغل برای ثبت دقیق حساب و کتاب کسب و کار و مورد تائید اداره دارایی.

حسابداری شخصی محک : با استفاده از برنامه حـسابداری شخصی برروی تلفن همراه خود ،همیشه در جریان هزینه ها زندگی وکنترل بودجه آن باشید.

بهترین نرم افزار حسابداری محک

نرم افزار حسابداری محک

بهترین نرم افزارهای حسابداری قیاس

گروه نرم‌افزاری قیاس با بیـش از 20 سال حضور در بـازار نرم افزارهای مالی و صنعتی کشور، توانسته است نرم‌افزارهای خود را در تمامی بستر های موجود وب ، ویندوز و موبایل با استقاده از تکنولوژی و فناوری روز، به بازار ارائه دهد. و جزو بهترین نرم افزار حسابداری ایرانی قرار بگیرد.

نرم افزار حسابداری تحت وب یکی از محصولاتی می باشد که برای اولین بار در ایران، کلیه فعالیت های مالی را با بهترین کیفیت و عملکرد همراه با سرعتی بی نظیر در بستر وب و بصورت آنلاین پیاده سازی می کند. در عین حال نرم افزارهای رایگانی را هم برای کاربران اندروید خود قرار داده است که میتوان نرم‌افزار حسابداری رایگان و همچنین نرم افزار فروشگاهی رایگان اندروید را نام برد.

نرم افزار حسباداری قیاس شامل سه محصول میباشد . نرم افزار های حسابداری فروشگاهی ، شرکتی و شخصی . در زیر ویژگی های نسخه شخصی این محصول را برای شما آورده ایم

قابلیت های کلی نرم افزار حسابداری شخصی همراه قیاس

 • تعریف نامحدود انواع حساب، بانک، هزینه، درآمد و اشخاص.

 • ثبت دریافت و پرداخت های روزانه.

 • نمایش نموداری حسابهای بانکی، جیب، صندوق و… .

 • امکان ثبت، یادآوری و پیش بینی طلب، بدهی، هزینه و درآمد.

 • قابلیت ثبت وام به همراه مشخص نمودن نوع وام دریافتی، حساب بانکی دریافت کننده، مبلغ کل اقساط، مبلغ هر قسط، تعداد اقساط، تعیین دوره بازپرداخت و… .

 • گزارشات متنوع از گردش و مانده حسابها و نمودارهای عملیات مالی روزانه، هفتگی و ماهانه در نرم افزار.

 • تعریف پسورد جهت ورودو  جهت جلوگیری از دسترسی غیرمجاز سایر اشخاص.

 • امکان تهیه نسخه پشتیبان.

 • امکان بروزرسانی .

بهترین نرم فازار حسابداری قیاس

نرم افزارهای حسابداری شایگان

نرم افزار حسابداری شایگان سیستم با نام تجاری حسابگر Cyber Account دارای امکانات یکپارچه حسابـداری، انبارداری، خرید و فروش، دریافت و پرداخت، مرکز هزینه، دفتر چک، دفتر قسط و… است.

شرکت شایگان سیستم با ارائه اپلیکیشن مالی در نسخه‌ها و امکانات متنوع توانسته راهکارهای مالی متنوعی را برای شرکت‌های بازرگانی، خدماتی، پخش، پیمانکاری، کارخانه جات، صادرات و واردات و… فراهم سازد.

اپلیکیشن مالی شایگان سیستم مطابق با آخرین استانداردهای حـسابداری پیاده سازی شده است که امکانات برنامه مطابق با آخرین تغییرات قوانین و دستورالعمل‌های مالیاتی به‌روزرسانی شده و در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

گزارشات کاربردی و مفید نرم افزار حسابداری حسابگر امکان تصمیم گیری سریع و به موقع را برای مدیران کسب‌ وکارها فراهم می‌آورد.

نرم افزارهای حسابداری شایگان

نرم افزارهای حسابداری شرکتی پیوست

نرم افزار حسابداری پیوست در هر سازمان و بنگاه اقتصادی، ابزاری مهم در دستیابی به گزارشهای مدیریتی می باشد . این امر از طریق جمع آوری، تجزیه و تحلیل، ثبت، طبقه بندی و تلخیص رویدادهای مالی به منظور ارزیابی موقعیت سازمان در بازارهای داخلی و جهانی بدست می آید.

اطلاعات استخراج شده از نرم‌افزار حسـابداری باید بازتاب خروجی های سازمان در قالب گزارشهای مدون و استاندارد و قابل استفاده توسط مدیران سازمان و سهامداران باشد. این گزارشهای مالی نشان دهنده موفقیت عملیات اقتصادی هر موسسه می باشد. و براساس آن می توان خط مشی ها و تغییرات لازم را برای هدایت و برنامه ریزی سطوح مختلف مدیریت فراهم آورد.

یکی از ویژگی های این اپلیکیشن که آن را در دسته بهترین نرم افزار حسابداری شرکتی قرار داده است یوزرفرندلی و سادگی آن است. همچنین قابلیت انعطاف، طراحی کدینگ حرفه ای و گزارشهای متنوع را در اختیار کاربران این حوزه قرار داده و به مدیران انواع گزارشهای مدیریتی را ارائه می دهند.

این نرم افزارهای جامع مالی با توجه به ارتباط کامل با یکدیگر و با صدور سندهای خودکار در نرم افزار حـسابداری، نقش حسابداران را به نظارت بر عملکرد واحدهای مختلف در حوزه مالی ارتقا می دهند.

ارتباط ارگانیک با دیگر نرم افزارها همچون نرم افزار حقوق و دستمزد واپلیکیشن مدیریت اسناد در بستر سازمان الکترونیک پیوست از دیگر مختصات ممتاز نرم افزار حسابـداری پیوست می باشد.

نرم افزارهای حسابداری پیوست

نرم افزارهای حسابداری آرین سیستم

نرم افزار حسابداری آرین سیستم اطلاعات ثبت شده را به گزارشات قوی و قابل اتکا تبدیل می کند و در هر لحظه ، موقعیت و مکان واحد تجاری را مشخص و امکان خطا را با هشدارهای سیستمی خود کاهش داده و عامل هوش مصنوعی را در جایگاه تفکر مدیران جاری می سازد.

قسمت عمده ای از فعالیت های بازرگانی ، تولیدی و خدماتی در نرم افزاری همچون نرم افزار حسابداری ارزی از یک الگوی عمومی استفاده می شود.

و با توجه به روبرو بودن با تعداد زیادی از طرفهای تجاری ، مستندات و گردش عملیاتی ، اپلیکیشن حسابداری آرین سیستم ، ثبت هوشمندانه ، سرعت در انتقال اطلاعات و همچنین تهیه گزارشات پایه و منطبق با استانداردهای حسابـداری را در خود دارد.

ثبت اطلاعات در سیستم نرم افزار حسابداری آرین سیستم ، بطور ساده ، آسان و در عین حال کاملا یکپارچه می باشد که یک مدیر در محیط های مختلف سازمان و در جلسات کاری خود از گزارشات مربوطه بهره مند ، و هدف خود را روشن تر انتخاب می کند تا جزو بهترین نرم افزار حسابداری باشد.

نرم افزار حسابداری آرین سیستم

بهترین نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار [ نرم افزار حسابداری همکاران سیستم ]

شرکت سپیدار سیستم یکی از شرکت‌های عضو گروه همکاران سیستم است که در سال ۱۳۸۷، با هدف عرضه انحصاری سیستم حسابـداری سپیدار و نرم افزار فروشگاهی دشت و ارائه خدمات به مشتریان این دو محصول تاسیس شد.

نرم افزار حـسابداری و مالی سپیدار (همکاران سیستم)، با شعار ساده و پایدار نرم افزاری مناسب برای مدیریت هوشمندانه شرکت‌های کوچک واپلیکیشن فروشگاهی دشتِ همکاران سیستم با پیام ساده و سودمند نرم افزار حسابداری ویژه اصناف و فروشگاه‌ها است.

محصولات اصلی این شرکت که جزو بهترین نرم افزار حسابداری قرار گرفته است :

نرم افزار حسابداری پیمانکاری سپیدار :

بسته پیمانکاری نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار افزون بر سادگی، امکان ثبت، طبقه بندی و گزارش دهی از صورت هزینه، صورت وضعیت و تسویه حساب‌های مربوط به هر پروژه را با دقت و سرعت بسیار برای شما فراهم می کند؛ هم‌چنین ابزاری قدرتمند برای مدیریت مالی هم‌زمان چند پروژه پیمانکاری است که امکان محاسبه بهای تمام شده‌ی هر پروژه و قرارداد را در لحظه فراهم می کند.

نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار :

بسته بازرگانی نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار، کنترل موجودی انبار و محاسبه‌ ی سود و زیان کالا را برای شما ساده می‌کند.

با آگاهی از میزان و زمان سفارش هر کالا، می توانید کنترل دقیق‌تری بر موجودی انبار داشته باشید؛ همچنین با آگاهی از کالاهای پرفروش و محاسبه‌ی سود به تفکیک هر کالا، می توانید کالهای پرسود را شناسایی کنید و میزان سود شرکت را افزایش دهید. این بسته با 5 سیستم، شامل حـسابداری، دریافت و پرداخت، مشتریان و فروش، تامین کنندگان و انبار،دارایی ثابت، پاسخ‌گوی شرکت‌های بازرگانی است.

بهترین نرم افزار حسابداری تولیدی سپیدار :

بسته تولیدی نرم افزار حسابـداری شرکتی سپیدار ویژه صنایع مونتاژ و بسته بندی ، امکان محاسبه بهای تمام شده مواد اولیه را به سادگی در اختیار شما قرار می دهد.

اطلاع از بهای تمام شده کالاها به شما کمک می کند تا از اتلاف منابع جلوگیری کنید، بر اساس برآورد دقیق هزینه‌‎های تولید نسبت به قیمت گذاری بهینه محصولات اقدام کنید و درنهایت، امکان رقابت پذیری محصولات خود را با سایر رقبا افزایش دهید. این بسته شامل 7 سیستم حسابداری، دریافت و پرداخت، تولید، تامین کنندگان و انبار، مشتریان و فروش، حقوق و دستمزد و دارایی ثابت است که پاسخگوی شرکت های تولیدی در صنایع مونتاژ و بسته بندی است.

نرم افزار حسابداری خدماتی سپیدار :

بسته خدماتی نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار ، با کاربری ساده در ثبت اطلاعات مالی و کنترل میزان ورود و خروج نقدینگی، گزارش های دقیقی را درباره‌ی تمام عملیات مرتبط با چک‌های دریافتی و پرداختی برایتان فراهم می‌کند؛ هم‌چنین با در اختیار گذاشتن گزارش‌های مربوط به فروش خدمات، اطلاعات مالی منسجم و به‌هنگام را برای شما به ارمغان می‌آورد. این بسته با 4 سیستم، شامل حـسابداری، دریافت و پرداخت، فروش خدماتی، دارایی ثابت، پاسخ گوی شرکت های خدماتی است.

نرم افزار حسابداری سپیدار

نرم افزار حسابداری شرکتی ابرستان

نرم افزار حسابداری ابرستان با استفاده از تکنیک‌های کنترلی و هوش مصنوعی به همراه نوآوری‌های متعدد موجب کاهش نگرانی‌های آینده شما در مواجه با مشکلات قانونی خواهد شد همین امر باعث گردیده که این نرم افزار جزو نرم افزار حسابداری شرکتی قرار گیرد. دیگر نیازی نیست نگران رعایت قوانین و مقررات در ثبت اسناد حسابداری باشید. آن را به ما بسپارید و حواس خود را به کسب و کارتان بدهید.

حسابداری ابرستان با تکیه بر ویژگی های فناوری های روز در نرم افزارهای ابری ، سادگی و سهولت در مدیریت کسب و کار را به ارمغان آورده است. هم اینک با کلیک بر روی دکمه زیر و با ثبت نام در ابرستان سادگی و آسانی در امورحسابداری خود را تجربه کنید.

تمامی اطلاعات در سامانه های ابری با اتکا به بالاترین استانداردهای بین المللی و در محیط های کاملا امن نگهداری و محافظت می شوند. دیگر نیازی نیست شما نگران نگهداری اطلاعات مالی کسب و کارتان باشید. ابرستان با محافظت از داده های شما امنیت را برایتان به ارمغان آورده است.

استفاده از ابزارهای متعدد نرم افزاری در کسب و کار منجر به افزایش توان پاسخگویی شما به مشتریان خواهد شد. ابرستان با یکپارچه سازی این ابزارها و در اختیار قراردادن رایگان همه این ابزارها نیاز کاربران را برآورده کرده است.

نرم افزار حسابداری ابرستان

نرم افزار حسابداری کاوش فردا

نرم افزار حسابداری کاوش فردا با سالها تجربه در زمینه طراحی، پیاده سازی و ارائه مجموعه نرم افزارهای حسابداری، مالی، اداری و مدیریتی، افتخار این را دارد تا با تولید اپلیکیشن های تخصصی مانند نرم افزار حسابداری پیمانکاری، ساختمانی، پروژه ای، نرم افزار حسابداری آسانسور، اپلیکیشن حسابداری بیمه، نرم‌افزار حمل و نقل، نرم افزار سهام، نرم افزار اتحادیه و… خدمات وسیعی به صنوف مربوطه در اقصی نقاط کشور ارائه دهد و مراتب رضایتمندی کاربران خود را فراهم نماید.

 • برخی از امکانات نرم افزار حسابداری کاوش که این اپلیکیشن را جزو بهترین نرم افزار حسـابداری قرار داده است:

 • تعریف سرفصلهای حسابداری و کالاها در سه سطح

 • تعریف سرفصل های حسـابداری به صورت تفضیلی شناور

 • امکان ثبت سند حسابداری به صورت دستی و خودکار

 • امکان ثبت چک های بانکی و گردش های مختلف آنها (دریافت، پرداخت، برگشت، استرداد و…)/ امکان راس گیری چک ها

 • امکان تعریف چندین صورت سود و زیان و تهیه گزارش از آنها به تفکیک

 • امکان اخذ گزارش دفتر کل، دفتر روزنامه، ترازنامه، تراز آزمایشی (2، 4، 6 ستونی) و سایر گزارشات استاندارد حسابداری

 • ثبت و ویرایش فاکتورهای خرید، فروش، پیش فاکتور، مرجوعی، امانی و…

 • امکان اخذ گزارش گردش و موجودی کالاها

 • امکان چاپ فاکتورها بر اساس فرم های استاندارد سازمان دارایی و امور مالیاتی

 • محاسبه سود کالا، سود فاکتور / محاسبه خودکار مالیات بر ارزش افزوده

 • امکان استفاده تحت شبکه با تعیین حقوق دسترسی / ثبت یادآوری های روزانه / نرم افزار دفتر تلفن / خروجی اکسل / گزارشات نموداری

 • امکان چاپ برروی چک از طریق نرم‌افزار حسـابداری (چک پرینت)

 • امکان ارسال پیام کوتاه از طریق اپلیکیشن حسابداری

 • انجام عملیات بستن و انتقال مانده حساب های اپلیکیشن حسابـداری، چک های نرم‌افزار بانکداری و موجودی کالاهای نرم افزار انبارداری به صورت خودکار

 • پشتیبانی و بروز رسانی اینترنتی

نرم افزار حسابداری کاوش فردا

نرم افزار حسابداری شرکتی مالیران

در نرم افزار حسابداری مالیران میتوان اسناد حسابداری را به صورت دستی و یا منتج از عملیات سایر نرم افزارهای موجود همانند انبار، فروش، اموال، نقدینگی، حقوق و دستمزد و سهام ثبت و ویرایش نمود.

تا به اینجا این آخرین نرم افزار از لیست بهترین نرم افزار حسابداری است که برای شما قرار داده ایم و اما ممکن است در آینده به این لیست ضاافه گردد.
 برخی از امکانات نرم افزار حسابداری مالیران :
♦ امکان تعریف کدینگ حسابداری به صورت عددی و یا به صورت حرفی / عددی
♦ امکان تعریف ۶ سطح اصلی حسابهای گروه،‌ کل، معین، تفصیلی، مراکز هزینه و پروژه ها
♦ امکان تعریف ۳ سطح فرعی گروه های تفصیلی، مراکز هزینه و پروژه ها و تغییر نام آنها
♦ امکان تعریف حساب تفصیلی و مرکز هزینه و پروژه بصورت یگانه (Unique) و تغییر نام آن
♦ امکان اصلاح، حذف و چاپ اسناد( بصورت موردی یا گروهی)
♦ امکان ساخت سند مشابه و معکوس (کپی سند) درهمان دوره مالی یا بین شرکتها (دفاتر) مختلف.
♦ امکان تعریف شرح ثابت اسناد بر پایه کدینگ حسابها
♦ امکان ثبت اسناد حسابداری باشماره و تاریخ دلخواه بدون رعایت تقدم تاریخ و سپس شماره گذاری اسناد حسابداری صادره براساس تاریخ.

و سایر امکانات که با مرجاعه به وب سایتشان میتوانید مطالعه نمایید.

نرم افزار حسابداری مالیران (1)

بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی رایگان چیست ؟

بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی رایگان به صورت عمومی وجود ندارد . به دلیل اینکه برای طراحی این نرم افزار ها هزینه زیادی شده است . همچنین برای پشتیبانی آن . بنابر این ممکن است برخی از شرکت  ها نسخه های رایگانی از نرم افزار های خود را ارائه کرده باشند که با جستجو میتوانید به آن دست پیدا کنید یا درخواست نسخه دمو را از آن ها داشته باشید اما برای رفع نیاز های خود مجبور خواهید بود که هزینه ای را پرداخت کنید تا اپلیکیشن کاملی در اختیار شما قرار گیرد .

پشینهاد ما این است که از بین بهترین نرم افزار حسابداری که برای شما معرفی کردیم یک نسخه پولی که هزینه زیادی با توجه به کسب و کا رهای کوچک در بر نخواهد داشت تهیه نمایید.

نرم افزار حسابداری تولیدی

بهترین نرم افزار حسابداری تولیدی را میتوان با توجه به توضیحاتی که در بالا اشاره کردیم خودتان انتخاب نمایید . اگر تک تک مشخصات نرم‌افزار های بالا را مطلاعه کرده باشید قادر خواهید بود تا انتخاب صحیحی داشته باشید. برای مثال نرم‌افزار های  هلو ، محک ، آرین سیستم و سپیدار

نرم افزار حسابداری شرکتی

نرم افزار حسابداری شرکتی نیز میتواند شامل چندین محصول مختلف شود که نیاز شما را بر طرف نماید از جمله : نرم افزار حـسابداری محک ، نرم افزار حسـابداری قیاس و نرم افزار حسابـداری سپیدار

بهترین نرم افزار حسابداری موبایل چیست ؟

در بین محصولات معرفی شده باز شما قادر خواهید بود تا اپلیکیشن اندروید محصولات بالا را تهیه نمایید . اما همه این محصولات مخصوص تلفن هوشمند نیستند برخی از آن ها همانند هلو یا قیاس دارای نسخه موبال میباشند .

بهترین نرم افزار حسابداری

بهترین نرم افزار حسابداری

مقایسه بهترین نرم افزار حسابداری

برای مقایسه نرم افزار های حسابداری که در بالا معرفی شدند شما میتوانید در پایین این مقاله به بحث و گفتگو بپردازید . به یاد داشته باشید که شما باید محصولی را انتخاب نمایید که مناسب با شغل و کسب و کار شما باشد .

اگر محصولی قدرتمند تر از نیاز خود تهیه نمایید شما را با امکاناتی بیشمار مواجه میکند که میتواند برای شما گیج کننده باشد . همچنین هزینه زیادی برای صرف میکنید . در مقابل نیز اگر محصولی را انتخاب نمایید که پاسخگوی نیاز های شما نباشد قطعا رضایت شما را در پی نخواهد داشت . بهترین نرم افزار های حسـابداری که در بالا برای شما شرح داده شد همگی دارای کیفیت خوبی هستند . شما میتواند با تماس با پشتیبانی محصولات از ویژگی های بیشتر و مصحول مناسب با نیاز خود مطلع گردید.

15 دیدگاه

 1. من اصلا نرم افزار تیپ رو پیشنهاد نمیکنم باگ های زیادی داره :
  1 – عدم ذخیره سازی درست اطلاعات
  2- پشتیبانی ضعیف
  3- عدم همکاری با شرکت در جهت رفع ایراد نرم افزار
  4- عدم درست محاسبه بهای تمام شده و گزارشات انبار
  5 – اپدیت هایی که گذاشته می شود تمام نرم افزار به مشکل بر میخورد
  6 – گزارشات نرم افزار تعداد زیادیشون کار نمیکند و گزارش خالی و سفید میدهد

 2. سلام به دوستان منم یک ماهی میشه برای شرکتمون نرم افزار تراز سامانه رو خریدم ما شرکتمون تولیدی هستش در بحث برنامه ریزی تولید و فرآیند های پیچیده تولید واقعا کار مارو راحت کرده حتی یک سری جاها که نیاز به تغییر و کاستومایز بود برای ما این کارو انجام دادن تا به نتیجه دلخواهمون برسیم محاسبه بهای تمام شده فوق العاده قدرتمندی داره مخصوصا برای محاسبه حقوق و دستمزد در بهای تمام شده که از ماژول تایم شیت برای محاسبه نفر ساعت در ساخت کالا استفاده میکند در کل واقعا عالیه این نرم افزار .

 3. نرم افزار پندارسیستم نرم افزاری بسیار کامل و کاربر پسند با محیط کاربری آسان و امکانات زیاد هست
  این برنامه گزارشات مختلفی ارائه میدهد و همچنین قابلیت ایجاد گزارش را داراست
  در سیستم های خزانه داری ، انبار و فروش نیز شما توانایی ایجاد فرم های متنوع و همچنین
  شخصی سازی فرم هارا به راحتی در دسترس دارید .
  از امکانات کاربردی این برنامه میتوان به ادغام اسناد به چند روش روزانه ، ماهیانه و دستی
  ، انتقال گردش حساب ها از کدی به کد دیگر ، انتقال کد تفصیلی به همراه گردش
  ، تراز ترکیبی ، قیمت گذاری فرم های خروجی بسیار ساده ، گزارشات متنوع در انبار و خزانه ، توانایی
  ارسال گزارش خرید و فروش دارایی و …

 4. دوستان گرامی
  باسلام و وقت بخیر
  اگه کسی نرم افزارحسابداری با قابلیت ارسال فاکتورها به مشتریان از طریق واتساپ سراغ داره لطفا معرفی بفرمایید

 5. سلام برای یک شرکت تولیدی از نرم افزار سازه حساب استفاده کردیم ولی متاسفانه چنتا باگ بزرگ داخلش پیدا کردیم و بهشون اطلاع دادیم ولی جواب درستی ندادن. اگر نرم افزار حسابداری میخاید تهیه کنید حتما قبلش نظر مشتریانشو بپرسید مثل ما متضرر نشید . نرم افزار سازه حساب حواله میزدیم بعد از بانک کسر میکرد ولی به حساب طرف حساب حساب نمینشست !!! در 100 عدد حواله حدود 2 عدد مشکل اینطوری پیدا میشد که موقع حسابرسی متوجه شدیم .

  • به نظر من تراز سامانه بهترین گزینه برای تولیدی ها هستش هم قیمتش مناسبه هم کاستومایز میکنن براتون هم قدرتمنده

 6. سلام به همه عزیزان. اگه قصد خرید نرم افزار حسابداری فروشگاهی دارید یه سری هم به نرم افزار حسابداری طاها بزنید . کار کردن باهاش آسونه و امکانات خیلی بالایی داره . تا نبینید باورتون نمیشه . می تونید درخواست دمو کنید تا متوجه بشید که چه امکاناتی داره
  نسبت به نیازهای واقعی بازار و با توجه به استانداردهای حسابداری طراحی شده و حتی اگه اطلاعات کمی از کامپیوتر هم داشته باشید می تونید به راحتی باهاش کار کنید . آموزش و نصب رایگان هم داره . قیمتش هم نسبت به امکاناتش خیلی مناسبه.
  درخواست دمو کنید تا قابلیتهاش رو ببینید

 7. سلام
  نرم افزار حسابداری تیپ تو این مقاله بررسی نشده، با اینکه تازه اومده اما امکانات خاص و ویژه ای داره، پیشنهاد میکنم حتما بررسیش کنید. از امکانات بینظیرش میتونم بگم که
  1- صورت مالی مقایسه ای با یادداشت توضیحی میده که کارو بسیار راحت میکنه و میتونی امسالتو با هر سال دلخواهت مقایسه کنی.
  2- بهای تمام شده اش واقعا درست محاسبه میکنه و بصورت هوشمند هم است و دیگه لازم نیست مثل سیپدار دستی اینو محاسبه کنی.
  3- گزارشات متنوعی داره که کارو راحت میکنه و 28 مدل خروجی میده.
  4- کاربری آسان و یوزر فرندلی بودنش خیلی کارو راحت کرده.
  5- سود و زیانت میتونی بر اساس هر فاکتور در لحظه ببینی.
  6- دفتر روزنامه و کل که تو چند ثانیه تهیه میشه.
  7- شش سطحی بودنش دست کاربر خیلی باز میذاره.
  8- امکان تعریف بی نهایت کالا و بی نهایت انبار بدون هزینه جانبی داره.
  9- تا 5 واحد شمارش میتونی برای هر کالا تعریف کنی.
  10- برای هر کالا میتونی تا 11 تا بارکد تعریف کنی که از تعدد کدینگ حساب جلوگیری میکنه.
  11- تیم پشتبانی قوی و امکان تیکت گذاری تو خود نرم افزار داره که کارو خیلی خیلی راحت کرده.
  12- بودجه سنجی یا امکان سنجی تولید داره که هم تعدادی هم ریالی میتونی گزارش بگیری.
  13- یکپارچه بودن نرم افزار یکی دیگه از قابلیت اونه.
  14- و از مهمتر تنها نرم افزار حسابداری که گواهی امنیت اطلاعات داره و خیال مدیران ارشد میتونه ازین بابت راحت بکنه.
  اگه میخوایی یه نرم افزار استاندارد که کاربریش آسون باشه استفاده کنی پیشنهاد میکنم این نرم افزار بررسی کنید.

  • سلام
   نرم افزار تیپ رو اصلا اصلا پیشنهاد نمیکنم به دلیل
   1.تیم پشتیبانی ضعیف
   2.عدم ذخیره شدن فعالیت های دریافت و پرداخت(باگ نرم افزار)از 100 تا عملیات ثبت شده 20تا ثبت نمیشه
   3.در زمان خروج سند غیر تراز از شما میپرسه میخواین خارج شین میزنین نه اما خارج میشود
   4.در صورت اصلاح بانک در عملیات دریافت بصورت اتومات در یک سند در 10 سطر تکرار میشود
   5.گزارش انبار اشتباه
   و کلی باگ ها دیگه

  • سلام من تقریبا یک سال هست که این نرم افزار تهیه کردم و خیلی ازش راضیم. با وجود اینکه نرم افزار تازه ای هست اما بهای تمام شدده اش خیلی دقیقه و کار ما رو راحت کرده. تیم پشتیبانی شون هر زمان که تماس گرفتم پاسخگو بودن حتی خارج از ساعات کاری. قطعا یک سری باگ ها داره مثل هر نرم افزار دیگه ای اما با اعلام هر نکته ای، تو اپدیت های بعدیش درست شده و از احترامی که به مشتری و خواسته هاشون میزارن خیلی راضیم.
   یکی دیگه از نقاط قوتشون صورت های مالی هست که بسیار کار رو راحت کرده برای تهیه اظهارنامه.
   به شدت پیشنهاد میکنم مخصوصا اگه دنبال یه نرم افزار هستین که تو زمانتون صرفه جویی کنه و دقت عملکردش براتون مهمه.

 8. نرم افزار تراز سامانه در این لیست وجود ندارد
  این نرم افزار با قابلیت های فرا و کاربری راحت هیچ آیتمی از الباقی نرم افزارهای موجود در بازار کم ندارد و در بسیاری از موارد امکانات و قالبیت های فراتری هم دارد
  من خودم به مدت 6 سال است که با این نرم افزار کار میکنم
  خیلی کار باهاش راحته و از نظر قیمت هم واقعاً قیمت خیلی مناسبی داره، تازه پشتیبانیش هم 24 ساعته پاسخگو هستند
  مثل یادداشت های سایت 10 تا از مهمترین ویژگی های این نرم افزار رو میگم
  1- مخصوص تمام شرکتها و بنگاه های اقتصادی
  2- قابلیت تعریف n تعداد کاربر بدون محدودیت و هزینه
  3- قابلیت تعریف n تعداد کالا و ثبت بدون محدودیت رکورد
  4- قابلیت دریافت و ارسال به اکسل در تمامی فرم ها
  5- قابلیت بازیابی اسناد حذف شده و همچنین قابلیت AutoSave مثل نرم افزارهای آفیس
  6- تعیین دسترسی تا جزء ترین حالت ممکن
  7- قابل اجرا در محیط های مختلف(ویندوز، وب، فضای ابری، اندروید و حتی IOS ) من حتی در مواقعی که اینترنت کلی ایران در شرایط مختلف قطع بود با این سیستم در فضای ابری کار میکردم خیلی خوبه
  8- قابلیت تعیین و اجرا از سخت افزار تا نرم افزار و پشتیبانی شبکه های داخلی و تضمین پایداری سیستم ها
  9- یکپارچه بودن کل نرم افزارها و سیستم ها و زیرسیستم ها و حتی قابلیت صدور خودکار در چندین مرحله مختلف
  10- دارای هوش مصنوعی می باشد به همین خاطر خیلی از موارد رو سیستم به صورت خودکار برای شما انجام میده و دیگه نیازی به کنترل و الباقی داستان نداریم
  درکل از زمانی که با این سیستم کار میکنم اینقدر راحت بودم که حتی فرآیندهای سازمان رو کمتر و بهینه تر کردم
  من خودم به همه ترازسامانه رو معرفی میکنم، تازه امکان تغییر کدینگ مالی در حین سال هم وجود داره و نیاز به این نداره که شما برگردید حساب های چندسال قبل رو اصلاح کنید

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری علامتگذاری شده است *

ارسال نظر