حداکثر حقوق سال 99 تامین اجتماعی

حداکثر حقوق سال 99 تامین اجتماعی نیز محدودیت خاصی دارد. در زمانی که همه به دنبال حداقل های دریافتی هستند ، بهتر است کمی نیز درمورد حداکثر حقوقی که یک کارمند میتواند بگیرد صحبت کنیم. سازمان تامین اجتماعی قوانینی برای حداقل حقوق و دستمزد سال 99 تعیین کرده است. همچنین در همین راستا میزان حداکثری حقوق  سال 99 را نیز تعیین کرده است. حقوقی که شاید کمتر افرادی از آن برخوردار باشند. و شاید هم برای اکثر کارگران همچین حقوقی یک رویا است. اما هستند کارمندانی که تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند و این حقوق ها را دریافت میکنند. پس برای شرح این موضوع با بیلان مهر همراه باشید.

حداکثر حقوق سال 99 تامین اجتماعی چه قدر است؟

حداکثر حقوق سال 99 تامین اجتماعی  هفت برابر حداقل حقوق میباشد. یعنی حداکثر حقوق دریافتی مشمولان تامین اجتماعی برابر است با 128٬479٬890 ریال. لازم به توضیح است که یک کارمند می تواند حقوقی بالاتر از این مبلغ نیز دریافت کند. اما نهایت تا همین مبلغ را برای آن شخص بیمه رد میکنند. 

پس متوجه شدید که در سال 99 افرادی هستند که حقوق ماهیانه آن ها حدود 12 میلیون تومان و بلکه بیشتر است. در صورتی که یک کارگر دریافتی حدود 2 میلیون و نیم دارد. و هر دو این افراد تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند. نظرات خودتون را در این باره با ما در میان بگذارید. instagram bilanmehr

4 دیدگاه

  1. سلام روز بخیر
    یک برنامه نویس حرفه ای الان این قیمت حداکثر حقوق میگیره چه برسه به مدیرعامل و هیات مدیره و سمت های بالا در سازمان ها
    به نظرم یک فکری برای حداقل حقوق باید بکنند
    باتشکر

    • سلام بله متاسفانه برخی از کارفرماها به مهارت و تخصص کارمند خودشون توجه نمیکنن

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری علامتگذاری شده است *

ارسال نظر