دانلود نمونه گواهی اشتغال به کار

گواهی اشتغال به کار اکثرا در کار های اداری مورد استفاده قرار میگیرد. در این مقاله توضیح مختصری درباره نامه اشتغال به کار خواهیم داد. سپس موارد مورد استفاده از آن را برای شما بیان میکنیم. و در نهایت چند نمونه از گواهی اشتغال به کار را برای شما می آوریم. همچنین فایل دانلودی آن را نیز برای شما قرار میدهیم . پس با بیلان مهر همراه باشید ( بیلان مهر ارائه دهنده خدمات قوانین کار و تامین اجتماعی )

گواهی اشتغال به کار چیست؟

بر اساس آیین نامه شما می توانید اثبات کنید که در حال کار کردن در یک شرکت یا کارگاه هستید. و شما دارای قرارداد کار به مدت مشخصی با میزان درآمد مشخصی هستید. زمانی که کارفرمای شما این گواهی را به شما ارائه می دهد می توانید از آن برای اثبات شغل خود استفاده نمایید.

نامه اشتغال به کار چه ارزشی دارد؟

معمولا برخی از سازمان ها و موسسات نیاز به این نامه دارند. برای مثال اگر شما بخواهید از بانک وام بگیرید برای اثبات شاغل بودن و میزان درآمد خود میتوانید از این گواهی استفاده کنید. موارد دیگر از استفاده های گواهی اشتغال به کار برای ارائه به سفارت خانه ها برای دریافت ویزا هست. یا اینکه دانشجویی بخواهد گواه یخود را به دانشگاه ارائه دهد.

دانلود نمونه گواهی اشتغال به کار

 

شماره ……………

تاریخ ……………..

پیوست ……………

بسمه تعالی

از: …………

به: …………..

احتراما بدینوسیله گواهی می‌شود خانم ………………………….. فرزند …………………… متولد ………… به کد ملی …………….. و شماره شناسنامه ………………….. صادره از ………….. از تاریخ …………………. تا کنون در این شرکت مشغول به کار بوده است. این گواهی بنا به درخواست نامبرده جهت ارائه به آن مؤسسه صادر شده و ارزش قانونی دیگری ندارد.

 

 


 

از : شرکت ………

به : بانک / موسسه مالی شعبه …….

بخوانید : دانلود آهنگ تیتراژ سریال لحظه گرگ و میش
موضوع : گواهی ضمانت

با سلام و احترام، بدینوسیله بنا به تقاضای جناب آقای / سرکار خانم ………..به شماره ملی ………… گواهی می شود نامبرده فوق کارمند قراردادی / پیمانی / رسمی و شاغل در این شرکت می باشد و حقوق و مزایای ناخالص ایشان به مبلغ …..ریال می باشد.

این گواهی بنا به درخواست نامبرده صرفا جهت اطلاع بانک / موسسه فوق الذکر صادر شده و فاقد هرگونه ارزش و اعتبار دیگری می باشد. ضمنا چون ایشان از روی ناچاری و رو در بایستی ضمانت برادر / خواهر بهمانی را به مبلغ یه عالمه ریال به عهده گرفته است این شرکت تعهد می نماید چنانچه وام گیرنده به عللی از پرداخت اقساط در سررسید معین خودداری نماید با گزارش کتبی بانک تا زمانی که از این مدیریت حقوق می گیرد از حقوق وی و طبق قانون کسر و به بانک پرداخت نماید.

ضمنا این تعهد فقط در حق وام گیرنده فوق معتبر بوده و در صورت هرگونه انتقال وام به هر شکل به شخص ثالث کان لم یکن محسوب می گردد.

با تشکر


 

نامه اشتغال به کار به زبان انگلیسی

گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی مورد استفاده در سفارت خانه ها :

TO: ………..Country Name………… EMBASSY, TEHRAN, VISA DEPARTMENT

To whom it may concern

Dear Sir/Madam

This is to certify that ‘Mr. / Mrs. ………NAME………..’ , Holder of Passport #……….Passport Number………, has been working in ………Company Name……….. as a ………Occupation……… since ……Start Date………. with ………Salary……… IRR monthly income .He / She is authorized to take his / her vacations for ….. Number of days…. days from …….Start Date….. to ……End Date….. and return to work after.

Faithfully Yours

(Company Name & person in Charge) (Sign and Seal)

 

 

گواهی اشتغال به کار pdf

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری علامتگذاری شده است *

ارسال نظر